Služby – výkup nehnuteľností

Predávate svoju nehnuteľnosť a potrebujete peniaze už teraz?

Predávate svoju nehnuteľnosť a potrebujete peniaze už teraz?

 • Nemáte čas a chuť na zdĺhavý predaj Vašej nehnuteľnosti?
 • Máte finančné problémy či potrebujete financie čím skôr?
 • Máte v pláne v časovom predstihu odpredať nehnuteľnosť?

Výkup nehnuteľnosti predstavuje rýchle a efektívne riešenie Vášho predaja nehnuteľnosti. Čím skôr sa rozhodnete a kontaktujete nás, tým rýchlejšie a výhodnejšie môžete svoju nehnuteľnosť predať.

Ponúkame Vám rýchle a seriózne jednanie, odborné stanovenie trhovej ceny nehnuteľnosti, úhradu poplatkov, bezplatné zabezpečenie právneho servisu a peniaze aj do 48 hodín.

Dôležité informácie pri predaji nehnuteľností:

 • Stopercentná profesionalita, právna istota a spoľahlivosť našej spoločnosti.
 • Realizujeme výkup domov, bytov, pozemkov, chát a chalúp (zrekonštruované i pôvodný stav) na celom území SR.
 • Ceny výkupu ovplyvňuje lokalita, reálna trhová hodnota nehnuteľnosti ako i technický stav nehnuteľnosti.
 • Možnosť zabezpečenia náhradného ubytovania.
 • Výkup je po stanovení a dohodnutí ceny možné realizovať IHNEĎ v hotovosti.

Potrebujete vymeniť svoj byt za menší, či zaplatiť dlžoby?

 • Našli ste svoju vysnívanú nehnuteľnosť a rýchlo potrebujete predať tú svoju?

Ak ste našli svoj vysnívaný byt, dom či pozemok vhodný na stavbu domu a potrebujete rýchlo zrealizovať kúpu tejto nehnuteľnosti, výkupom svojej súčasnej nehnuteľnosti Vám nová nehnuteľnosť neujde. Zavolajte nám a my vám promptne v tejto veci poradíme.

Ak ste sa ocitli v podobnej situácii, máte záujem riešiť Vaše problémy, resp. predaj nehnuteľností, sme tu pre VÁS, situáciu vyriešime a dohodneme sa s Vami na ďalších postupoch výkupu nehnuteľností.


Potrebujete riešiť exekúciu, dražbu, nevýhodný úver a dlhy

 • Nezvládate splácať úvery, nebankové pôžičky, či iné dlhy a záväzky a hrozí Vám, že prídete o svoju nehnuteľnosť?
 • Hrozí Vám DRAŽBA či EXEKÚCIA?

Zlepšenie Vašej finančnej situácie je v nedohľadne? Ak ste sa dostali do zložitej situácie – hrozí Vám dražba alebo exekúcia a potrebujete riešiť Váš problém, sme tu práve pre Vás a ponúkame Vám naše služby k vyriešeniu Vášho problému.

Špecializujeme sa na všetky zadlžené nehnuteľnosti. Vyriešime dražbu, exekúcie, nevýhodný úver, nebankové spoločnosti, ako i samotné odkúpenie nehnuteľností. Samozrejmosťou je odborný právny servis a zastupovanie pred dotknutými inštitúciami v cene, v prípade záujmu sprostredkovanie nového bývania.

Výkup nehnuteľností je spôsob, ktorým môžete predísť tomu, aby sa začal výkon záložného práva a tak zabránite úplnému finančnému krachu Vašej domácnosti. Výkup nehnuteľností predstavuje rýchle a efektívne riešenie Vašich problémov. Čím skôr sa rozhodnete, tým väčšia je šanca na záchranu, a tým rýchlejšie a výhodnejšie môžete svoju nehnuteľnosť predať.

Ponúkame Vám rýchle a diskrétne jednanie a vieme zabezpečiť aj náhradné ubytovanie príp. prenájom bytu.

Ak chcete začať s čistým štítom, bez dlhov, exekúcií, zrážok zo mzdy a strachu o svoju budúcnosť, neváhajte a kontaktujte nás.


Predávate už pridlho svoju nehnuteľnosť a radi by ste sa jej už zbavili?

 • Hnevá Vás pridlhý predaj svojej nehnuteľností?
 • Nemáte čas a už ani chuť na množstvo obhliadok a telefonátov?

Výkup nehnuteľností je vhodný pre zákazníkov, ktorí chcú urýchliť a zjednodušiť predaj svojej nehnuteľnosti a nemajú čas svoju nehnuteľnosť predávať, alebo sa čas do nájdenia kupujúceho stále predlžuje.
Pri stanovovaní výkupnej ceny nehnuteľnosti vždy vychádzame z trhovej hodnoty nehnuteľnosti. Z trhovej hodnoty naša spoločnosť vyplatí maximálnu možnú kúpnu cenu.

Ak sa jedná o vzdialenejšiu lokalitu, horší technický stav alebo nehnuteľnosť pred rekonštrukciou je výkupná cena nižšia. Pokiaľ sa jedná o štandardnú nehnuteľnosť v dobrej lokalite, výkupná cena stúpa.

Konečná výkupná cena je určená po vykonaní obhliadky pracovníkom našej spoločnosti a zistení aktuálneho právneho stavu predmetnej nehnuteľnosti.


Potrebujete riešiť problém s družstevným bytom?

Družstevný byt

Sme schopní odkúpiť a vyriešiť problém i s družstevným bytom. V prípade, že máte záujem o riešenie Vášho problému, neváhajte a kontaktujte nás!


Obhliadku nehnuteľnosti je možné dohodnúť na telefónnom čísle 0905 843 723.
kontaktujte nas